Dostawa i formy płatności

Dostawa
Czas kompletowania zamówienia jest ograniczony do minimum i w większości przypadków nie przekracza 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub wyboru płatności za pobraniem. Sklep zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w czasie do 5 dni roboczych oraz do żądania opłacenia zamówienia przedpłatą. Koszt dostawy na terenie Polski.

POCZTEX KURIER 48
13,00 zł za 1 sztukę przy płatności przelewem bankowym (przedpłata). Dodatkowo 2 zł za kolejną sztukę.
20,00 zł za 1 sztukę przy płatności przy odbiorze paczki (pobranie). Dodatkowo 2 zł za kolejną sztukę.
Dostawa w 2-3 dni robocze od dnia nadania. Maksymalna waga jednej przesyłki: 20 kg.
Informacja o dostawie
W dniu dostawy przychodzi powiadomienie sms. Kurierzy pocztowi nie uzgadniają godziny doręczenia. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Po nieudanej próbie doręczenia, adresat otrzyma zawiadomienie (awizo) w formie papierowej lub elektronicznej. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 7 dni we wskazanym urzędzie pocztowym.

ODBIÓR W PUNKCIE Żabka lub Poczta
12,00 zł za 1 sztukę przy płatności przelewem bankowym (przedpłata). Dodatkowo 2 zł za kolejną sztukę.
Dostawa w 3-4 dni robocze od dnia nadania. Maksymalna waga jednej przesyłki: 20 kg.
Informacja o dostawie.
Wybór w koszyku sklepu Żabka, placówki pocztowej lub automatu pocztowego gdzie można odebrać przesyłkę.

Link do strony Poczty Polskiej na której wpisując numer przesyłki można ją zlokalizować:
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

PACZKOMATY InPost
14,00 zł za 1 sztukę przy płatności przelewem bankowym (przedpłata). Maksymalnie 2 sztuki lub 1000 zł.
Dostawa w 2-3 dni robocze od dnia nadania.

 

ODBIÓR OSOBISTY
0,00 zł. Zamówione produkty można odebrać w naszym biurze, które nie posiada magazynu. Państwa zamówienie musi być dostarczone z magazynu centralnego. Proszę czekać na sms lub e-mail z informacją, że zamówienie jest przygotowane do odbioru. Jeżeli przyjdą Państwo przed otrzymaniem tej informacji, może okazać się, że zamówienie nie będzie jeszcze gotowe do odbioru.

DARMOWA DOSTAWA TYLKO DLA ZAMÓWIEŃ OD 800 ZŁ OPŁACONYCH Z GÓRY (PRZEDPŁATA) WYSYŁANYCH ODBIÓR W PUNKCIE (ŻABKA LUB POCZTA).


W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: biuro@perfumyplaza.pl lub telefoniczny: 601 218 711. Pracujemy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00-17.00.


Formy płatności

  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia w Sklepie, zaś wysyłka dokonana zostanie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy).
  • gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia w Sklepie. Zamówienie za pobraniem musi być potwierdzone przez Klienta).
  • gotówką przy odbiorze osobistym. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty za zamówienie.